DENETLEME KURULU

Ecz. Deniz ŞİMŞEK
Ecz. Deniz ŞİMŞEK
Başkan

1972 yılında Ankara'da doğdum. İlk okul dönemi Konya, Kırşehir ve Ankara'da geçirdim. Lise egitimini Erzincan'da tamamladım. 1988 yılında Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'ni kazandım.  1994 yılında Ankara' da bir eczacı büyüğümün eczanesinde mesleğe ilk adımı attım. 1995 Mayıs ayında Ankara Keçiören'de sahip ve mesul müdürlüğünü yaptığım Candeniz Eczanesi'ni açtım. 2003 yılına kadar serbest eczacilığa devam ettim. 2003 yılında Erzincan Devlet Hastanesi'nde hastane eczacısi olarak atandım. 
1995-2002 yılları arasında Ankara Eczacı Odası' nın çeşitli komisyonları ve temsilciliklerinde görev aldım. 2002 yılında Ankara Çağdaş Eczacılar Derneği kurucu yönetiminde görev aldım. 
2008 yılında Hac görevlisi olarak Medine Hastanesinde gorev yaptım. Sağlık Bakanlığı iyi hastane eczacılığı uygulamaları projelerinde, sağlık market şartname komisyonunda görev aldım.  
Eczacılık eğitimimin yanı sıra,  Erzincan Üniversitesi Elektrik, Atatürk Üniversitesi Bilgi Teknolojileri ön lisans, Erzincan Üniversitesi Matematik,  Anadolu Üniversitesi Yönetimsel Bilişim Lisans, Yeditepe Üniversitesi Klinik Eczacılık,  THK Üniversitesi işletme yüksek lisans programlarını tamamladım. 
Halkoyunları ve müzik en sevdiğim hobilerdendir...

 
Ecz. Barış GÜROL
Ecz. Barış GÜROL
Üye
 
Ecz. Gamze Ceren BEBEK
Ecz. Gamze Ceren BEBEK
Üye

22.08.1989 yılında Sivas'ta doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Sivas'ta tamamladıktan sonra 2012 yılında Gazi Üniversitesi Eczacılık fakültesinden mezun olmuştur. 2013 - 2021 yılları arasında Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma hastanesi'nde kamu eczacısı olarak görev yapmıştır. 2021 yılından itibaren Erzincan Ceren Eczanesi'nde serbest eczacılık yapmaktadır. EBYÜ eczacılık fakültesinde Farmasötik Bilimler alanında yükseklisans eğitimini tamamlamıştır. 2023 Eylül ayında gerçekleşen Birinci Olağan Seçimli Genel Kurulu sonucunda Türk Eczacıları Birliği 56. Bölge Erzincan Eczacı Odası denetleme kurulu üyesi olarak seçilmiştir.